Riders list

Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
 

Športservis Bratislavský MTB marathon

Maratón 80 km > Muži 19-39 rokov (1980 - 2000)

#First NameLast nameCityClub/Team
1LukášVavrjúšTrenciaske JastrabieJastrabie
2SlavomírKovárBratislavaGO4 kuriér
3MichalMatugaStefanov nad OravouMicroStep
4FedorMartišBratislavaTK Karpatia
5AndrejDrgoňaBratislavaNiveau
6LukášPetrᚊenkviceŠenkvice
7MartinŠpičkaBratislavaExpendables Cycling Team
8PeterStrenkBratislavaŠportservis Bratislava
9BorisObušekTrenčínTrenčín
10TomášBuchalKremnicaKremnica
11PeterGalbaTrnavaCykloklub Hrnčiarovce
12PeterJackoBratislavaProefekt
13AndrejSobotaPezinokHOLOKOLO.sk
14radoslavondikkladzanykladzany
15RadoslavSirotaBratislavaBratislava
16MárioMitasBratislavaBratislava
17MatejOravecNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
18RastislavRovnýBorinkaBorinka
19DanielKučeraBratislavaebajk racing
20PavolJánošJablonovéCyklo ŠK Jablonica
21ORESTISANDRIOTISVIENNANORA RACING TEAM
22RobertKusendaNové Mesto nad VáhomNMnV
23TomášDoubekBratislavaŠK Devínska Kobyla
24PeterBudayHorná PorubaBuday Family
25MichalFucekZilinaZilina
26MarekMolnárBratislava bikepoint.sk
27MichalBilikPezinokBuzichat
28František ZbuňákStupavaBikepoint.sk
29MartinKostelničákBratislavaGreenbike Aloha Team
30michaelstrasserwienracing4charity
31MichalLietavaBratislavaBratislava
32PeterSchneidgenTovarníkyCK MTB Topoľčany
33TomášTomášekBratislavabikepoint.sk

Maratón 80 km > Masters B 40-49 rokov (1970 – 1979)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MartinNemčekBratislavaBratislava
2JurajBielčikSupavaCK Stupava
3VladimírKramárikKočovceHELLA Kočovce
4FlorianPolcicPezinokPedal Pezinok
5BranislavVincúrNitraNitra
6PeterFlorisBratislavaRaca
7berndSchlöglEdelstalRC Spitzerberg
8FlorianPolcicPezinokPezinok
9Ján TóbikSliačBikeLike
10Jozef Kromka Štefanová Štefanová
11PeterJurinaStupavaSki Klub Rychla Bezka
12MilanKulíšekMyjavaJazdci jazdcom Myjava
13JaroslavČíkPezinokŠTK Pezinok
14GabrielČurlejBratislavaBratislava
15PhilippNowotnyViennagrafikeria centurion racing powered by muki
16SlavomírBrieškaTekovské NemceCK Spartak Tlmače
17MiroslavKelemenBratislavaBratislavske Mroze
18MichalZustinNickelsdorfRc Team Ja Sam
19PeterDurcenkaPezinokBuzichat
20BogdanCarciumaruBucurestiBucuresti

Maratón 80 km > Masters C 50-59 rokov (1960 – 1969)

#First NameLast nameCityClub/Team
1LadislavČurillaNitraNRČ
2StanislavBrezovskýStupavaCK Koliesko Supava
3MarinDžongovBratislavaGatorade team Bratislava
4KarolTilandyLimbachPROefekt team
5MojmírSolovicBratislavaGeronimo

Maratón 80 km > Masters D 60 a viac rokov (1959 a skôr)

#First NameLast nameCityClub/Team
1PavelLongauerChorvatsky GrobCanyon Cierna voda Ch.G.
2JozefTahotnýBratislavaP+K Racing Team

Maratón 80 km > Ženy 19 a viac rokov (2000 a skôr)

#First NameLast nameCityClub/Team
1ZuzanaJuhasovaSvaty JurBike Team Juhasky
2JanaHamajovaVelky BielhaKLUBss

Long round 40 km > Junior man 15-18 years (2000 – 1997)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MartinKubišBanská BystricaTREKbikes
2MariánČurlejBytčaBytča
3MatúšTkáčBratislavaBratislava

Long round 40 km > Man 19-29 years (1996 - 1986)

#First NameLast nameCityClub/Team
1JozefSandtnerŠenkviceŠenkvice
2MarianŠimonFiľakovoFTC CC Fiľakovo
3jakubhnilicaTrencinTrencin
4MarioBuzalkaVelky BielVelky Biel
5AndrejPápayTrenčínTrenčín
6TonoSuskoSenecCykloklub SENEC
7MarekBadlikBratislavaBratislava
8RichardMagulaBučanyBučany
9IvanOpattStupava Stupava
10MarianŠimkoBratislavaBratislava
11StanislavStrakaPezinokPROefekt
12PeterŽiakDubnica nad VáhomAMATE Team
13MatejGubišVeľké LeváreLovec Team
14PeterPaulovičBratislavaBratislava
15TomasGaalBratislavamtbiker.sk
16ZdenoKasákSenicaSenica
17Tomáš 'šegi'VančoPiešťanySušené ropuchy
18MarekCibuľaŠiatorská BukovinkaFTC CC Fiľakovo
19David;LopušekRevúcaSCK Magnezit Jelšava
20MartinAndrýsekBělkovice-LašťanyOlomouc
21MatúšBřezovskýKaniankaBrose Cycling team
22RomanBlažekBratislavaBratislava
23StanislavLaktišBratislavaBratislava
24MarekZatkoBratslavaBratislava
25AdriánKunikBratislavaBratislava
26PeterOpavskýBratislavaBratislava
27Kristián KožlejBratislavaBratislava
28BranislavNovickýBratislavaKarpatské Horské
29LukášMacekSenicaPROefekt team
30MilanĎuricaBratislavaBratislava
31MichalPríkopaSenicaSenica
32PeterFerencBratislavaBratislava
33Dalibor GlobanBratislava - Karlova VesBratislava
34MilanDermíšekBratislavaBratislava
35IvanNyulassyTopolciankyŠk Vyžití seladóni
36MichalKlimanBratislavaBratislava
37AndrejKubišDetvianska HutaSUNCYCLE.sk Racing Team
38Ivo PospisilBratislavaBratislava
39MichalDrietomskýBratislavaBratislava Rača
40DušanJavorníkBratislavaBratislava
41Marek HorniakSkacanyIBM
42MartinHuttnerBernolakovoSwiss Re
43Rasto KadlecSered IBM
44BranislavGajarskyDolný KubínIBM
45MichalChotváčPartizánskeSwiss Re
46PeterUrbanBratislavaBratislava
47MIROSLAVKOCIANBratislavaIBM
48Tomáš PetríkBratislavaIBM
49MartinDobranskyBratislavaBratislava
50MartinBlsakMost pri BratislaveSwissRe
51JurajFischerBratislavaBratislava
52ErikGondaBratislavaBratislava
53MichalKatušaBratislavaKaktus Bike Team Bratislava
54LadislavRusnakBratislavaBratislava
55PeterHrdýHorovceGreenCorp
56PatrikZavadilHlohovecBike4you Hlohovec
57AdamMikušovskýNižnáNižná
58DusanAntosBratislavaSEKYL
59MartinTonkaŽitavanyŠK Topoľčianky
60ZdenekKřižákŽitavanyŠK Topoľčianky
61JakubHankovskýBratislava - Staré mestoKWCC
62MartinBenesBratislavaBratislava
63MartinMelich Svätý JurSvätý Jur
64MarcelMalovecBrestovanyBrestovany
65MichalBielikTopoľčiankyŠk Vyžití seladóni
66MiroslavPriesolBratislavaTJ Dynamo DK
67MarekBabálBorský MikulášBorský Mikuláš
68MarekOndrišŠulekovoBike4you Hlohovec
69Tomáš ValachovičBratislava Bratislava
70PeterKudelášSereďSereď
71MariánŠčepkaPlavecký PeterIndividual
72Dušan Pácal Bratislava Bratislava
73SebastianStankovský Dunajska Streda Dunajská Streda
74TomášMiklasBratislavaBratislava
75DanielObertBánovce nad BebravouBánovce nad Bebravou
76TomášDedinskýBratislavaŠK Devínska Kobyla
77MarošFuroBratislavaBratislava
78Maroš GalovičBratislavaBratislava
79MichalPiovarčiVinosadyVinosady
80TomášDobošŠaľaŠaľa
81Tomáš SekelaChorvátsky GrobChorvátsky Grob
82AntonJavoraBratislavaBratislava
83Vladimír Bakoš Trnovec nad Váhom Trnovec nad Váhom
84PeterMosnyMariankaProcycling
85FilipSerišTrenčín Trenčín
86PeterŠupejŽilinaFatra Team
87MartinŠipošBratislavadentalwhite
88PatrikSivákBratislavaBratislava
89JurajHupkaSvätý JurCK Svätý Jur
90MilošKollárČabNitra
91JakubVyskočilBratislavaBratislava
92BranislavSzaboNitraNitra
93JánCibulkaChorvátsky GrobEbajk racing
94MichalPoštrkBratislavaBratislava
95PeterKlauzBratislavaBratislava
96BranislavKuzmaPiešťanyBradlo Bike Brezová
97MatejMinarovičKysucké Nové MestoTop Sport team Uvex
98MichalChochlacBernolakovoBernolakovo
99OndrejPetruSlovensky grobSlovensky grob
100NorbertKaánHandlováHandlová

Long round 40 km > Man 30-39 years (1985 – 1976)

#First NameLast nameCityClub/Team
1VladimirLuknarBratislavaBratislava
2Peter Berta Marianka Marianka
3MartinKolačanBratislavaK&K Racing
4MartinZibrínHrádokKonzultanti Bamaz
5PavolPtasinskyBratislavaWest End Bratislava
6MatejBlažovskýBratislavaKarpatské Horské
7MatejKellöBratislavaBratislava
8TimotejHercegRatkovceRatkovce
9MarekMalovecBrestovanyHKS Forge
10Radoslav BeličákSpišské PodhradieSpišské Podhradie
11VladimírČániIvanka pri NitreBMI Group
12RadoslavČarskýBratislavaCK Svätý Jur
13DanielSestrienkaSvaty JurSvaty Jur
14JurajĎurčekJacovceMtb Team Jacovce
15PeterSchmidtBratislavaDevín
16MarianPetrašJacovceMTB team Jacovce
17PeterGalovichBratislavaBratislava
18RastislavGálikLimbachLimbach
19MilanJurikBratislavaLimbach
20MiroslavLúčanStupavaMTB HARMONY TEAM
21AndrejJakubičkaBratislavaKaňa
22BranislavHanzelBratislavaKaňa
23MartinKALLINKAHundsheimRC Spitzerberg
24MiroslavTiklBratislavaBratislava
25VojtechBošternákTopoľčanyTBK Topoľčany
26LadislavŠperglRohožníkRohožník
27Martin MaťašejeBratislavaBratislava
28MilanPozemkaBratislavaBratislava
29MarcelModranskýMojmírovce-
30IvanVandlík Vrútky Turcianske Klacany
31MartinHolišVeľké KostoľanyBike4you Hlohovec
32RobertPalkovicBernolakovoBernolakovo
33PeterKuceraSucha Nad ParnouSuchá nad Parou
34MartinMiškoBratislavaBratislava
35MartinFusekDulovGreen Corp
36KarolKoncekBratislavaSvk
37PeterĎurišMaduniceMadunice
38LechKaweckiBratislavaBiele Ruzove Cervene
39PeterČajkovskýPezinokPezinok
40PeterMilanBratislavaCITRONGARAGE
41BorislavŠtefkovičVeľké BedzanyMTB team Jacovce
42DanielGomezLimbachLimbach Bike Klub
43NinoFurekChynoranyNino1
44MariánKollárPrievidzaPrievidza
45PavolCíbaBratislavaBratislava
46RichardŠimečekBratislavaBratislava
47RichardŠimekBratislavaBratislava
48mariansistikbratislavaSAP
49PeterKubišBanská BystricaTREKbikes
50KarolPapTrnavaTrnava
51BranislavTušBratislavaBratislava
52PatrikPereslényHlohovecBike4you Hlohovec
53JozefSantavyBratislava3NT
54EmilBenčHolíčHolíč
55VladimírCagáňTrnavaINNOVAGE
56MilošSopkoŽilinaFatra Team
57RóbertKommendaLeviceCK Spartak Tlmače
58AlexanderCsikBratislavaBratislava
59MartinVachálekBratislavaBratislava
60JaroslavKöplingerModraModra
61Milan ŽubretovskýBratislava Bratislava
62JurajNechojdomaBratislavaBratislava
63MarekTKáčBratislavaBratislava

Long round 40 km > Man 50-59 years (1965 – 1956)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MichalBaťkaBratislavaBratislava
2MilanStrakaTrenčínTrenčín
3JánZaťkoBratislava 3HK IAMES Bratislava
4BorisÉDERBratislavaBratislava
5DušanSolárBratislava-PetržalkaBratislava
6MarkusWeissOrth an der DonauLC Cafe Haferl
7JurajKrnáčBratislavaCK Krasnany
8LadislavChudíkŽilinaŽilina
9PavolTonkaŽitavanyŠK Topoľčianky
10PeterŠándorHlohovec Bike4you Hlohovec
11PavolFuksaBratislavaBratislava
12RadovanSteuerHradec nad MoravicíHEAD Pro Team Opava
13StefanJuhasSvaty JurBike Team Juhasky
14MarianBeranekZAVARZAVAR
15LubomírZezulaBratislavaMTB Kolečko
16PeterBeňovičBratislava Bratislava
17ValentKovalíkJakubovJakubov

Long round 40 km > Man 60 years and more (till 1955)

#First NameLast nameCityClub/Team
1AlexejŠevčíkTrenčínKubra
2ImrichTáncošBratislavaBbjkula Rieders Bratislava
3PeterRichterTopoľčiankyChateau Topoľčianky
4ĽubomírDrahošPezinokAŠK Pezinok
5JaroslavJastrabíkBratislavaBratislava
6PavolGrajciarKrásno nad Kysucoudrevodomy slovakia
7MartinBetákTrenčianska TurnáNÁBYTOK Beták Trenčianska Turná
8MarianErtelPrievidzaPrievidza
9PavolKrajnakBratislavatriax

Long round 40 km > Woman G 19-39 years (1996 – 1976)

#First NameLast nameCityClub/Team
1DianaCetlováSvitCK Energia Svit
2LuciaŽiak RoháčováMedzilaborceAMATE Team
3BiankaBabacovaBratislavaSportservis Bratislava
4DenisaDubovskáBrestovanyHKS Forge
5ZuzanaDržkovaSenicaSenica
6MartinaZavadanováLeopoldovBike4you Hlohovec
7IvanaGajdošováTuchyňaSpektrum SZ
8Jana ChytilovaLimbachTJ Dynamo DK

Long round 40 km > Woman H 40 years and more (till 1975)

#First NameLast nameCityClub/Team
1AlenaDrahošováPezinokAŠK Pezinok
2AdrianaŠmulíkováPov.BystricaSpektrumSZ
3LenkaJoklovaPezinokCK SVÄTÝ JUR
4SilvieVasiliadisováMěsto AlbrechticeHead Pro Team Opava
5KristinaKoscovaDrahanyTS Bohemia Bike Team
6AndreaIvaničováBratislavaBajkula Riders Bratislava

Long round 40 km > Ženy Masters C 50 rokov a viac (1969 a skôr)

#First NameLast nameCityClub/Team
1AlenaChudíkováŽilinaŽilina
2Jana KossuthovaTrenčínTrenčín

Long round 40 km > Elektrobike PEDELEC Muži

#First NameLast nameCityClub/Team
1FrantisekRozmanTrnavaTrnava
2JozefŠoltésBratislavaSwissRe
3VladimírGašparíkLábebajk racing
4MarekJurčíkDunajská LužnáKaktus Bike
5MatúšPorubčanKysakebajk racing

Long round 40 km > Elektrobike OPEN

#First NameLast nameCityClub/Team
1mariomacekMalackyTJ Strojár Malacky
2DrahomirKomarBratislavaLMX

Short round 21 km > HOBBY man 30-39 years (1987 – 1978)

#First NameLast nameCityClub/Team
1AndrejŠtefíkHlohovecHlohovec
2DusanOravecBratislavaKAKTUS BIKE-TEAM Bratislava
3DominikHaluškaIvanka pri DunajiCK IOAN 1209
4TomášSolovicBratislavaKaktus Bike team Bratislava
5FilipPoláčikBratislavaBratislava

Short round 21 km > Junior man 15-18 years (2002 – 1999)

#First NameLast nameCityClub/Team
1TomášJančíBrezová pod BradlomBrezová pod Bradlom
2OndrejBabíkBratislavaBratislava

Short round 21 km > HOBBY man 19-29 years (1998 - 1988)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MartinKošáňBratislavaRača
2MarekGardianBratislavaBratislava
3MarošLackovicTrnavaFatbike
4MilanTarajBratislavaBratislava
5AndrejBozikBlesovceBlesovce
6JúliusNovákBratislavaBratislava
7TomášDvorákBratislavaBratislava
8DanZáhončíkBratislavaBratislava
9JánDžavoronokBratislavaBratislava
10MarekPagáčBratislavaBratislava
11Peter StillhammerBorovceBorovce
12JozefDlubáčBratislavaBratislava
13Róbert SrnčíkZálesieZálesie
14MichalKrálikTrenčínSlugs on the bike
15PeterBúranBratislavaMala Pila Team
16JurajŽembaNemceNemce
17JurajKrajcovicCiferCifer
18Martin Šišovský Trenčín bikeacademy.sk
19MiroslavKeruľBratislavaBratislava
20RichardHoštákTrenčianska TeplaSlugs on the Bike
21VolodymyrPrykhodkoBratislavaZig-Zag
22RomanMihálikBratislavaBay(k)er
23VladimírKohútBratislavaPENX
24JozefVargaLimbachMtbiker team Limbach
25MichalGumenickýBratislavaBratislava Rača
26StefanGaspernabratislavabratislava
27JakubCisarBratislavaBratislava
28OndrejHorvatBratislavaBratislava
29MartinKosutBratislavaBratislava
30MárioModranskýBanská Bystrica-
31JurajŠinkoBratislavaBratislava
32MiroslavBazylakBratislavaBratislava
33PeterPetruškaBratislavaBratislava
34JanMasarykBratislavaQ2C MTB
35JánMrázChorvátsky GrobChorvátsky Grob
36MatejAdamčoBratislavaIBM
37MichalPázmányBratislavaBratislava
38BenjaminGauthierSenecSenec
39MartinLinkovBratislavaBraVelo
40MichalKrížikBratislavaBratislava
41JurajJanecekTrakovicewww.usmevacaj.sk
42AndrejSekoHatnéHatné
43MatejGrmanLeviceŠK Aquasport Levice
44MarianBujnakGalantaBez klubu
45MartinHorňákStará TuráStará Turá
46MichalOravkinHeľpaHeľpa
47LukášBohumelBratislavaBratislava
48FrantišekPašekBratislavaBratislava
49JurajKovarčíkNitraNitra
50RadoslavVrábelŽilinaDivina Racing Team
51PeterSopúchDolný KubínDolný Kubín
52MichalBálentHlohovecwww.spoma.sk
53TomášFeherpatakyBratislavaMTBHD
54ErikDžačovskýPezinokpk-taxi.sk
55RóbertJanžoBratislava ProCycling Team Bratislava
56MariánPetrovskýBratislava3NT
57VladimirKaňkaMalackyMalacky
58MarekProkešBratislavaBratislava

Short round 21 km > Hobby man 40-49 years (1977 – 1968)

#First NameLast nameCityClub/Team
1RomanFajkusBratislavaBajkula Riders
2PeterMikolasBratislavaLamac
3JuliusRadosBratislavaBike team Karpaty
4MichalHornakStara TuraVertiv
5AntonBalajkaTopoľčanyLionreal
6MarianKlčoBratislavaVK Slnava Piestany
7JozefČekeľPezinokCK SvätýJur
8OndrejKošeckýSenecCykloklub Senec
9RomanKuliš SalingerBratislavaBratislava
10VladislavGermanPovažská BystricaSolik SK
11RastislavFapšoPoavažská BystricaCMS Považská Bystrica
12Ľubomír Borko Prievidza Prievidza
13ErikIvaničkaBratislavaRača
14IevgenStelmakhBratislavaBratislava
15tiborježíkrovinka*
16MichalChotarBratislavaBratislava
17MiroslavStupavskýChorvátsky GrobChorvátsky Grob
18MatusDorcakBratislavaBratislava
19GaetanoMalatinoMalinovoMalinovo
20JulienRIVALLAINCHORVATSKY GROBCHORVATSKY GROB
21FrantišekZatlukalBelušaMeganeklub
22PeterMichalecTrenčínTrenčín
23JánŠtefánikBratislavaRADIOPOL
24DusanOravecBratislavaKAKTUS BIKE-TEAM Bratislava
25NinoČernayHlohovecBike4you Hlohovec
26JeromeAZUARABUCANYTrail Tranava
27RadoslavJančíBrezova pod BradlomBrezova pod Bradlom
28Marián ŠevčíkBratislavaRača
29PavolHajdukBAMagazin Radar
30JaroslavJakubechPovazska BystricaCMS Považská Bystrica
31MartinKrištofičBratislavaBratislava
32RobertDilíkBratislavaTruebike
33MariánKnoškoHamuliakovoGútorskí šarkani
34MilošNeomániOchodnicaOchodnica
35MartinHerstekBratislavaBratislava
36ŠtefanDírešŽikavaŠK Topoľčianky
37PeterSchmidtPezinokPezinok

Short round 21 km > Hobby man 50-59 years (1967 – 1958)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MilanSchurgerBratislavaŠportový klub Devínska Kobyla
2PeterBrenčičBratislavaMBM
3MartinKrálikNová DubnicaSlugs on the bike
4PeterSolinDubnica nad Váhomck Krivoklát
5ViliamSlovákBratislavaBratislava
6PeterBartákBratislavaBratislava

Short round 21 km > Hobby man 60 years and more (up to 1957)

#First NameLast nameCityClub/Team
1AloisGlückErdpressErdpress
2RudolfHelešChorvátsky GrobSCOTT Čierna Voda
3IljaSadilekBratislavaYC SLOVAN
4DusanBarcziBratislavaCK Falange Bratislava
5VincentHupkaSvätý JurCK Svätý Jur
6MiroslavKalasMartinSkialp Sučany
7ĽudovitBajčiZálesieZálesie
8DušanPulmanSliačOmegaT cycling
9PeterGalisinNitraMTBIKER.sk

Short round 21 km > E-bike PEDELEC Women

#First NameLast nameCityClub/Team
1KristínaTicháPovažská BystricaCyS - Akadémia Petra Sagana
2PetraĎurinováBratislavaRača
3KatarínaKridlováBratislavaPrestigio Realiz Team
4VeronikaOrlíkováIvanka pri DunajiCK IOAN 1209
5KristiánaOrlíkováIvanka pri DunajiCK IOAN 1209

Short round 21 km > Woman G 19-39 years (1998 – 1978)

#First NameLast nameCityClub/Team
1AnnaHlubinováBratislavaBratislava
2LuciaKrálikováTrenčínSlugs on the bike
3EvaKosmálováCiferCifer
4IvanaSlavikovaBratislavaYC SLOVAN
5MarcelaKašjakováCabaj-ČaporCabaj-Čapor
6MartinaGrančičováMartinMartin
7MartinaPodberskáBratislavaNectel running team
8katarinamachacekbratsilavabratislava
9ZdenkaMeskovaŠalgočkaŠalgočka

Short round 21 km > Woman H 40 years and more (up to 1977)

#First NameLast nameCityClub/Team
1LuciaHolláBratislavaGeronimo
2ZuzanaSturdzikovaMalinovoSwissRe
3DanielaČernayováHlohovecBike4you Hlohovec
4IngridÁdámBratislavaBratislava
5LuciaKrištofičováBratislavaBratislava
6VieraPolákováŠenkviceŠenkvice

Short round 21 km > E-bike PEDELEC Men

#First NameLast nameCityClub/Team
1ĽubicaKalivodováPezinokCK Svätý Jur
2JanaMartanovičováBratislavaBratislava
3DarinaHupkováSvätý JurCK Svätý Jur
4MonikaPalečkováBratislavaMTB Kolečko
5IzabelaRafanidesováBanská BystricaCRAZY TEAM
6Eva KrálováBratislavaŠK VAZKA Bratislava

Short round 21 km > Rodič + dieťa 8 - 14 rokov

#First NameLast nameChild nameCityClub/Team
1RobertFricTimotej FricBratislavaChainSuckaz
2MartinKuchárikTomáš KuchárikMartinlk Jasenská dolina
3AndrejSchwarzFilipBratislavaRača
4RastislavDržkaLukáš DržkaSenicaSenica
5MartinNemethMartin TeoBratislavaBratislava
6PavolKönözsiTomáš KönözsiBratislavaFFGCO
7MarekRadovichKristian RadovichBratislavaJarovce
8OlgaRadovichovaMatej RadovichBratislavaJarovce
9Andrej HlatkýMaroš HlatkýDubnica nad VáhomSKC Dubnica nad Váhom
10MichalNovomeskyŠimonBratislavaMEDVEDiCA
11StanoAmbrusTomasStupavaStupava
12BranislavPastorLeonardBratislavaBratislava
13melaniarackovadaniel rackotrencintrencin

KIDS RACE

BARIBAL – chlapci (2010 až 2009)

#First NameLast nameCityClub/Team
1AlexPavlovBratislavaCycling academy
2Franco EmilArcosBratislavaBratislava
3PeterVojtkoBratislavaMedvedica
4MichalMacháčBratislavaCycling Academy Bratislava
5MatejHAZLINGERBratislavaCyklisticka tour
6SamuelKošťálBratislavaBratislava
7SamuelMalovecBratislavaBratislava

BARIBAL – dievčatá (2010 až 2009)

#First NameLast nameCityClub/Team
1Martinka MasarykovaBratislavaBratislava
2LauraSmierčiakováBratislavaBratislava
3MartinaMarázováBratislavacyklistická tour
4Simona MitanováNitraCyklistická tour

KODIAK – dievčatá (2008 až 2007)

#First NameLast nameCityClub/Team
1OlíviaOrémusováBratislavaMedvedica

PANDA – chlapci (2012 až 2011)

#First NameLast nameCityClub/Team
1JozefKuglerBratislavaMedvedica
2DanielGabrielDolna Suca 229cyklistickatour
3LeonardPastorBratislavaBA
4MartinPetruSlovensky grobSlovensky grob

PANDA – dievčatá (2012 až 2011)

#First NameLast nameCityClub/Team
1IzabelaBlažovskáBratislavaKarpatské Horské
2TerezaAZUARABUCANYTrail Tranava
3RadkaSmierčiakováBratislavaBratislava
4NatáliaMarázováBratislava cyklistická tour
5PetraBrimusovaHrnciarovce nad ParnouCyklisticka Tour
6KristinaHAZLINGEROVABratislavaCyklisticka tour

KOALA – chlapci (2014 až 2013)

#First NameLast nameCityClub/Team
1BenjaminRiedlBratislavaBratislava
2samomachacekbratsilavabratislava
3AdamTušBratislavaBratislava
4AdamHulkaBratislavaMedvedica
5Dominik Čermák Bratislava Bratislava Zahorska Bystrica
6Filip JancigaBratisavaBratislava
7RiškoHoštákBratislavaBiker magazine
8PeterGašparíkBratislavaMedvedica
9SebastianNemethBratislavaBratislava
10EduardFranzBratislavaBratislava
11DamianVidaBratislava Rača
12SamuelPolčikBratislava Rača

KOALA – dievčatá (2014 až 2013)

#First NameLast nameCityClub/Team
1LilianaChotarBratislavaBratislava
2EmaKupkovičováBratislavaMedvedica
3NatalkaMasarykovaBratislavaBratislava
4NataliaOpavskaBratislavaBratislava
5StellaGunisovaBratislavaBratislava
6GabrielaHupkováSvätý JurSvätý Jur
7AnnaFranzováBratislavaBratislava
8AnnaPetruSlovensky grobSlovensky grob

MACKOVIA - chlapci (2015 a mladší)

#First NameLast nameCityClub/Team
1HugoVincencBratislava:-)
2TadeášPetrᚊenkviceŠenkvice
3MatejOpavskyBratislavaBratislava
4PavolGašparíkBratislavaMedvedica
5DominikFeketeBratislavaBratislava
6Viktor KollárBratislavaBratislava
7DávidHupkaSvätý JurSvätý Jur

MACKOVIA - dievčatá (2015 a mladší)

#First NameLast nameCityClub/Team
1EmkaJancigovaBratislavaBratislava
2HanaBúdováSvätý JurSvätý Jur
3VivienModrovichBratislavaBratislava
4HanaSchmidtováPezinokPezinok

ODRÁŽAČI (do 5 rokov)

#First NameLast nameCityClub/Team
1HugoVincencBratislava:-)

ODRÁŽAČKY (do 5 rokov)

#First NameLast nameCityClub/Team
1HanaBernátováŠamorínŠamorín
2melaniarackovatrencintrencin
3TamaraMokrišováBratislavaChilli' s bike