Štartové listiny

Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
 

Športservis Bratislavský MTB Maratón

Dlhý okruh 40 km > Juniori 15-18 rokov (2002 – 1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Norbert FiloBratislavaBratislava
2ReneMitroKošiceKošice
3JakubHusárBratislavaBratislava
4MartinPetrovicsChorvátsky GrobBeastMode

Dlhý okruh 40 km > Muži 19-29 rokov (1998 - 1988)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JakubHnilicaTrencinTrencin
2MatejKristínBratislavaBike Team Juhasky
3TiborČulaBratislavaSportdiag Team Senec
4JozefSandtnerŠenkviceTRAX-sport.sk
5MarekMatúškaKalinovoFTC CC Fiľakovo
6PavolErdziakŠtrbaŠtrba
7TomášTonhajzerBratislavaBratislava
8EduardIvančíkNitraTOP SPORT TEAM
9MichalStrakaBratislavaEbajk racing
10RastislavRovnýBorinkaBorinka
11RichardAugustínŠamorínKAKTUS BIKE - Team Bratislava
12JaroslavGmucaKrompachyKrompachy
13MartinAndrýsekBělkovice-LašťanyOlomouc
14JánCibulkaBratislavaEbajk Racing
15TomášDobošŠaľaŠaľa
16DavidBorikŠaľaCycling Academy Bratislava
17MartinMesiarBratislavaBratislava
18MarianŠimonFiľakovoFTC CC Fiľakovo
19ĽubomírŠulovskyBratislavaCK Senec
20MatúšMotýľStará ĽubovňaStará Ľubovňa
21RomanMoldaDolný Ohaj Junkride Crew
22PeterKottmanBanska bystricaSvetielko Nadeje
23MárioMitasBratislavaBratislava
24MichalFučekŽilinaŽilina
25OndřejJakšBrnoBigus Dickus
26FelixPospisilBratislavaBratislava
27MarcelGeťkoBratislava Bratislava
28MarianJurinyiPopradPoprad
29JurajOzimyBratislavaŠportservis
30MichalBarcziTrencinSyndikát Prevodníka Doubles
31TimotejMikušPopradCK Energia Svit
32MatejGubišVeľké LeváreVeľké Leváre
33LukasKovacicDetvaDetva
34AndrejFuksaBratislavaWest End Bratislava
35MarcelMiloBratislavaTNV Racing
36LukášBilikVeľké BielicePartizánske
37JánHudecKováčová [ZV]Kováčová [ZV]
38Marián ŠimoraLipníkBike Team Juhasky
39MartinEzechiasBratislavaebajk racing
40PeterSlavkovskyGanovceUnijunior šport POPRAD
41MichalMaťugaBratislavaMM
42AndrejŠimonbratislavaKaktusbike team bratislava
43DavidVaclavekBělkoviceOlomouc
44LukášSurovecStupava-

Dlhý okruh 40 km > Muži 30-39 rokov (1987 – 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Dalibor Globan Bratislava Bratislava
2MarekMolnárBratislavabikepoint.sk
3MarekPleukaBratislavaBratislava
4MarekSantaTrenčianska TurnáTrenčianska Turná
5MartinHarvánekPovažská BystricaCykloservis Martin Smatana
6ZdenkoKasákSenicaSenica
7MatúšFabianBratislavaBratislava
8Jakub HarsanyBratislavaChainSuckaz
9VladimírLokajBratislavaKarlova Ves
10VladimírKohútBratislavaPENX
11PeterŠvandaBratislavaBratislava
12JurajBelanBratislavaKARPATSKÉ HORSKÉ
13MilanKatuminecŽabokrekyKARPATSKÉ HORSKÉ
14ZdenoCemanBratislavaBratislava
15PeterBalážNitraNitra
16MiroslavŠtefanovičNitraNITRA
17Marek PaulechStupavamobilny-maser.sk
18MatejHromádkaBratislavaBratislava
19JozefAdamkaBratislavaKC Slavia
20MichalGrofčíkBratislavaKPHC Turčianske Teplice
21MilanĎuricaBratislavaBratislava
22MilanSchnorrerBratislavaBratislavský šermiarsky klub
23TomášÁdámFilakovoFTC CC Filakovo
24VladimirZacharWienSportservis Bratislava
25MarekCibuľaRadzovceFTC CC Fiľakovo
26MartinMiklianLučenecTJ Dynamo DK
27AndrejHartiníkBratislavaBratislava
28MARCEL MAROSISpisski HrhovSpisski Hrhov
29AdriánVerbovský Stupava Stupava
30JánBadinskýBratislavaBA Rača
31MarcelSenkoBratislavaKarpatské Horské
32PeterŽiakDubnica nad VáhomAMATE Team
33HoriaPopaBratislavaBratislava
34MiroslavKocianBratislavaIBM
35JurajDodokBratislavaBratislava
36MartinMelknerBratislavaLovec Bike Team
37IgorMichalovičBratislavaSkeleton Bike Team
38LechKaweckiBratislavaBacardi Rum Cola
39FabrizioGagliardiBratislavaIBM
40SilviuNegreaBratislavaBratislava
41MatúšUherModraTRAX-sport team
42MichalKatušaBratislavaKaktus Bike Team Bratislava
43MartinBartovičLeopoldovLeopoldov
44MatusOmelkaBaBratislava
45MiroslavHrabalDolný KubínR-Bike Dolný Kubín
46PavelHurbanBratislavaBratislava
47JakubMivhalecBratislavaVeloCity
48TomášGaálBratislavamtbiker.sk
49PavolPtasinskyBratislavaWest End Bratislava
50PeterSchneidgenTopoľčanyCK MTB Topoľčany
51JurajVykysalyBratislavaCertovska jazda
52DanielKučeraBratislavaebajk racing
53MichalMatejovicBanovce nad BebravouCTK Viking
54JakubVyskocilBratislavaBratislava
55PavolKirschbaumRovinkaRovinka
56MichalBilikPezinokNike Running
57Martin KalabaŠaľa-VečaŠaľa
58TomášZúbertrencianske bohuslaviceTrencianske Bohuslavice
59IgorBašnákChtelnicaKlenova585
60MarosHotovyBAPIO Bike
61TomášČičmišVoderadyVoderady
62PeterSemanStupavaPLEG
63DušanLorinčíkBratislavaAH running team
64TomášBundilBratislavaIPDAP
65PeterKovacsBudapestOrbea Forza Racing Team
66PavolMackoBratislavaTUKAN RACING
67MarekMaximBratislavaDúbravka
68KarolKrajnakBratislavaDúbravka
69MartinStrnádStupavaStupava
70MichalBačkovskýBratislavaBike team Karpaty

Dlhý okruh 40 km > Muži 40-49 rokov (1977 – 1968)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MartinMatalaBratislavaKarosa
2MartinPeracekBratislavaNever Stop
3PeterGalovichBratislavaBratislava
4MarianTatarkaBratislavaChropov
5ZdenkoBošanskýBratislavaBike team Karpaty
6MartinČižmárPopradcyklomax Poprad
7JurajMarcinčinBratislavaBSP Bikers
8PeterBertaMariankaKaktus bike team
9PeterStipulaBratislavaBratislava
10RobertNagyBratislavaCeskoslovenski Bikeri
11PavolCíbaBratislavaBratislava
12RudolfKoščákMalackyMalacky
13KarolPapTrnavaTrnava
14PeterKemenceiPezinokTopper club
15ErikKrizanSvätý JurHB REAVIS Bike team
16PeterZemanBratislavaBratislava
17marekpiskaHlohovecdolomitybike nitra
18LiborJánošíkBratislavaBratislava
19MartinNemcekBratislavaHurbanovo
20RichardŠimečekBratislavaBratislava
21JozefKutlákPrievidzaPrievidza
22MartinFüzekBratislavaMP VPS
23NinoFurekChynoranyChynorany
24PeterFábryBojničkyBojničky
25RomanHanusBratislava CK Rača
26RajmundTóthBudapestNella Trek Team
27MartinKuštárBratislavaPIO bike
28PeterBednárHlohovecDolomitybike Nitra

Dlhý okruh 40 km > Muži 50-59 rokov (1967 – 1958)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MichalBaťkaBratislavaBratislava
2František MátéValticePrecident-Tradiční Trdelníky
3JaroslavBuchtíkTrenčianske Teplice Športservis Team Bratislava
4MiroslavKováčBratislavaŠportservis Team Bratislava
5KamilLavorŠulekovoMKCK Trnava
6LubošGeťkoBratislavaBratislava
7PavolFuksaBratislavaBratislava
8RobertStümpelTopoľčanyTopoľčany
9KarolTilandyLimbachAST Limbach

Dlhý okruh 40 km > Muži 60 a viac rokov (do 1957)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1ImrichTáncošBratislavaBajkula Rieders Bratislava
2LadislavBrunovskyLukaziadny
3ViliamPáleníkZálesieŠS Zálesie
4Peter GališinNitraJaSám

Dlhý okruh 40 km > Ženy G 19-39 rokov (1998 – 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1BiankaBabačováBratislavaŠportservis Bratislava
2KatarínaSibalikovaBratislavaBratislava
3KarolínaZimováSvätý JurBike Team Juhasky
4MáriaSalkovičováBratislavaBratislava
5LuciaŽiak RoháčováMedzilaborceAMATE Team
6BeataRyszczykBratislavaBratislava
7IvetaKonturovaBratislavaBratislava
8ZuzanaJuhásováSvätý JurBike Team Juhasky
9AndreaJuhásováSvätý JurBike Team Juhasky

Dlhý okruh 40 km > Ženy H 40 a viac rokov (do 1977)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JanaNikováTrenčínŠportservis Team Bratislava
2AndreaWalterováBratislavaDOPRAVOPROJEKT Run Team

Krátky okruh 20 km > Juniori 15-18 rokov (2002 – 1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MaximRudňanskýLozornoLozorno
2ErikZibrínKrakovanykonzultanti BaMaZ
3JakubRezníkŠaľaŠaľa
4RichardHerdaMartin nad ŽitavouHERI
5TomášChválaBratislavaSEGUM BIKE TEAM
6AndrejOnduškoMariankaKoliesko Stupava
7DominikŠurkaDunajská LužnáKaktus Bike Team Bratislava
8MatejŠurkaDunajská LužnáKaktus Bike Team Bratislava
9FilipKuzmickýBratislavaKaktus Bike Team
10MatúšTurčányZohorX3M
11KristiánRadovichBratislavaJarovce
12Tomáš PánikŽitavanyŠk Topoľčianky

Krátky okruh 20 km > Juniorky 15-18 rokov (2002 – 1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LenkaVlčkováBratislavaBratislava
2Tereza RebekaKorenovaBorinkaBorinka

Krátky okruh 20 km > Muži 19-29 rokov (1998 - 1988)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PatrikRužičkaKostolišteKostolište
2JakubValkoBratislavaBratislava
3PartikChromiakSkalicaLovec Bike Team
4MatúšČurjakTrstenáTrstená
5ViktorKopčaBratislavaBratislava
6MatejDrhaTrenčínCK BIKESPORT Nová Dubnica
7JúliusNovákPopradPoprad
8MartinStopkabratislavaštipce klepce
9IgorChlapečkaSenicaSenica
10RichardStillerTrnavaTrnava
11DaliborZedekBratislavaBratislava
12RomanJakubecBratislavaBratislava
13AndrejSekoHatnéBike-Club Hatné
14PeterStillhammerBorovceBorovce
15MartinKrasňanPovažská BystricaBike-Club Hatné
16JozefDudžákHniezdneHniezdne
17DominikFodoraDolné VesteniceDolné Vestenice
18DanielKolesarBratislavaBratislava
19OndrejHorvatBratislavaBratislava
20MarekMajerskýPopradPoprad
21PatrikSivákBratislava 2Bratislava
22MatejHráčekKomárnoKomárno
23TomášVepiSenicaMOOVE Bicycles
24AdamMoťovskýSenicaMOOVE bikes
25MichalLoveckýBratislavaLovec Bike Team
26TomášMorvayVeľký KýrESET
27MarekPappBratislavaBratislava
28MarošHrobárHlohovecHlohovec
29JakubBérešBratislavaBratislava
30FilipPoláčekBratislavaBratislava
31MichalKrajčovičHlohovecHlohovec
32JakubDanczikSkalicaSkalica
33AndrejStráňaiBratislava Bratislava
34PeterBarinec OpojOpoj
35PeterKormendyBratislavaBratislava
36Marek PokornyBratislavaBratislava
37PeterOpavskýBratislavaBratislava
38PeterPonecČakajovceNitra

Krátky okruh 20 km > Muži 30-39 rokov (1987 – 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MarekBadlikBratislavaBA
2ŠtefanPriesolBratislavaDubravka
3BranislavDóczyBratislavaTovarníky
4AndrejPápayTrenčínTrenčín
5MilanGalisSlovenský GrobDATANESS
6JurajVančíkMojzesovoMojzesovo
7JanAllinaBrezova pod BradlomYarekBike Brezova
8JuliusRadosBratislavaBike team Karpaty
9ŠtefanBeňoDolný VadičovDolný Vadičov
10RomanPösBratislavaBratislava
11TiborPalušStupavaStupava
12RóbertJurkovičBratislavaBratislava
13LukášPätoprstýBratislavaBratislava
14DanielRabinaBratislavaBratislava
15RomanKuliš SalingerBratislavaBratislava
16AndrejSámalBratislavaBratislava
17MichalVančoBratislavaBratislava
18VlastimilDuzbabaLučenecCyklistika Lučenec
19MarošLackovičTrnavatrnava
20MichalGrajciarTepličkyKINČO
21OndrejGábrišTrnavaTrnava
22MichalMaťašejeBratislavaKARPATSKÉ HORSKÉ
23TonoSuskoSenecCK Senec
24MarekMitríkMargecanyLGsoft
25JánMatušíkBratislavaESET
26MilanŠvorcBratislavaESET
27MichalRechtorovičBratislavaBratislava
28MilanTarajBratislavaBratislava
29AdriánRepaTrenčínTrenčín
30JozefDrienovskýŽikavaŠK Topoľčianky
31MiroslavHovančíkDolný KubínDolný Kubín
32MarekBabálBorský MikulášBorský Mikuláš
33PavolBadinkaBratislavaBratislava
34JozefGlasnákBratislavaC90
35MiroslavHanzelyTrenčínTrenčín
36MatejBlazovskyBratislavaKarpatske Horske
37VladimírKrásnikBratislavaMTB Incentives Team
38MichalKrajicekBratislavaMTB Incentives Team
39HenrichHostakBratislavaSUPERSICK CREW
40MatejAdamčoBratislavaIBM
41JanMasarykBratislavaIncentives MTB team
42TomášTomíkSkalicaTwins
43Ludovit TomíkSkalicaTwins
44RadoslavMiadokLucenecLučenec
45JaroslavBiksadskyStudienkaStudienka
46MiroslavKeruľBratislavaBratislava
47MarekLegátVojkovceDivina Racing Team
48MichalHencekHamuliakovoHamuliakovo
49TomášMastiliakSenecSenec
50MatejMajerníkPezinokPezinok
51AndrejBožikBlesovceBlesovce
52PeterŠmatlákPrievidzaPrievidza
53MichalPorackyDolný KubínTJ Dynamo DK
54StanislavTonkaBratislavaBratislava
55MichalMesíkBratislavaBratislava
56JozefBarčinBratislavaCyklistický klub VTÁČNIK
57RomanHenkrichBratislavaBratislava
58IvanHalásBratislavaSHT Haniska
59MarekBlejstilVoderadyVoderady
60Bohdan FedorBratislavaBratislava
61VolodymyrPrykhodkoBratislavaZig-Zag
62ŠtefanDíreš951 92ŠK Topoľčianky
63DanielKarasBratislavaKaktus bike-team
64JurajSlávaBratislava Bratislava
65DušanAntošBratislavaBratislava

Krátky okruh 20 km > Muži 40-49 rokov (1977 – 1968)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MartinGarančovskýBratislavaRegioFit
2RomanHulkaBratislavaSportservis Team Bratislava
3LubosBobakChorvatsky GrobChorvatsky Grob
4PavolHajdukBratislavaBratislava
5MilošRudňanskýLozornoLozorno
6MartinZibrínKrakovanykonzultanti BaMaZ
7OndrejKošeckýSenecCykloklub Senec
8RóbertPrítrskýSvätý JurCykloklub Senec
9Igor Spiegel Bratislava Bratislava
10IvanStankoRovinkaRovinka
11RichardHerdaMartin nad ŽitavouHERI
12Anton ChválaBratislavaSEGUM BIKE TEAM
13JánOnduškoMariankaKoliesko Stupava
14driesvantoortelboombratislavabratislava
15VladimírŠurkaDunajská LužnáKaktus Bike Team Bratislava
16ViktorVodanskýBratislavaBike team Karpaty
17MarianGavalecNove Mesto nad VáhomNove Mesto nad Vahom
18Anton BalajkaTopoľčanyJRD Veľké Dvorany
19JanFranzStupavaStupava
20PeterGreschnerBratislavaBratislava
21BorisBogdalíkBratislavaBratislava
22RadovanMosejBratislavaBratislava
23PavolHusarBratislavaBratislava
24AndrásFilóBudapestMesterbike 575 Team
25MárioMauerBratislavaBratislava
26PeterMauerBratislavaBratislava
27PeterKallBratislavaMotigo
28MiroslavTurčányZáhorská bystricaX3M
29MarekRadovichBratislavaJarovce
30RomanButoraBratislavaBratislava
31MarianKlčoBratislavaBratislava
32FedorRacikPiestanyHygoLandPro
33DušanRonecCh. GrobCh. Grob

Krátky okruh 20 km > Muži 50-59 rokov (1967 – 1958)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1BorisÉDERBratislavaBratislava
2MilanSchurgerBratislavaŠportový klub Devínska Kobyla
3DušanPanákBratislavaZSE cycling team
4PeterBrenčičBratislavaMBM
5JánFarkasKameničnáKameničná
6MiroslavKočíkJaklovceJaklovce
7ValentKovalíkJakubovJakubov
8VojtechKubekBratislavaBratislava
9JúliusŠándorBratislavaBratislava
10PeterPagáčZborov nad BystricouZborov nad Bystricou

Krátky okruh 20 km > Muži 60 a viac rokov (do 1957)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1RudolfHelešChorvátsky GrobBratislava
2AlexejŠevčíkBratislavaBratislava
3DušanPulmanSliačOmegaT cycling
4AloisGlückErdpressErdpress
5JosefPuchnerZnojmoPsota Transport Znojmo
6MartinBetákTrenčianska TurnáNÁBYTOK Beták Trenčianska Turná
7VincentHupkaSvätý JurCK Svätý Jur
8JozefMatušicaBratislavaBratislava

Krátky okruh 20 km > Ženy G 19-39 rokov (1998 – 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1VeronikaKovacsovaBratislavaBratislava
2IvanaBabacovaMiloslavovChainSuckaz
3SimonaSamekovaBrezova pod BradlomYarekBike Brezova
4EvaLenorovičováBratislavaAUDITOR SK
5LenkaKrátkaBratislavaAUDITOR SK
6MartinaZavadanováLeopoldovEnvien Group
7MichaelaChrenkováPodhoranyPodhorany
8ViktóriaAdamčováBratislavaBratislava
9MichaelaBozsóováLučenecCyklistika Lučenec
10MartinaHrabalováDolný KubínR-Bike Dolný Kubín
11MartinaGrancicovaMartinMartin
12MáriaJánošikováHrišovceHrišovce
13DanaHalásováBratislavaSHT Haniska
14DanielaBlejštilováVoderadyVoderady
15PetraĎurechováBratislavaBratislava
16AnastasiyaKulaginaBudapestOrbea Forza Racing Team
17IvanaGrančičováStupavaStupava

Krátky okruh 20 km > Ženy H 40 a viac rokov (do 1977)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1HelenaHrivnákováBratislavaEbajk racing
2MariaKiossevaBratislavaBratislava
3MarianaFiamováSvätý JurCK Svätý Jur
4DarinaHupkováSvätý JurCK Svätý Jur
5AndreaChalupekováBratislavaBratislava

Krátky okruh 20 km > Elektrobike kategória PEDELEC

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1RomanMihálikBratislavaBratislava
2JurajRichvalskýBanská BystricaBrontík
3JánStrešňákBratislavaCykloklub Senec
4JanKovačikHorka nad VáhomKTM
5RomanPikalyBratislavaMashtall Bike Team Pressburg
6PeterKučeraBratislavae-Fatbike ´n roll Bratislava
7LuciaHanusovaBratislavaBratislava
8TomášLysýPezinokDXC

Krátky okruh 20 km > Elektrobike kategória OPEN

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MartinPavlíkBratislavaebike Bratislava

Detské preteky

Detské Preteky - kategória A: 2-3 roky

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JánŽižákBratislavaBratislava
2ArthurPittnerBratislavaBratislava
3NikolajPösBratislavaBratislava
4ViktoriaVaskaBratislavaBratislava -Dubravka
5AlexVaskyBratislavaBratislava -Dubravka
6SarahBadlikováBratislavaBA
7AlžbetkaSámalováBratislavaBratislava
8AdamkoKoščákMalackyMalacky
9MiškaMarušiakováBratislavaBratislava
10JurajHencekHamuliakovoHamuliakovo
11LindaMatejovicovaBanovce nad BebravouBanovce nad Bebravou
12RadkoGuňovskýBratislava Bratislava
13AlexejDrančakBratislavaBratislava

Detské Preteky - kategória B: 4-5 rokov

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1GoranĽachBratislavaBratislava
2JasminkaĽachováBratislavaBratislava
3OliviaHostakovaBratislavaSUPERSICK TEAM
4AdriánKohútBratislavaPENX
5RastíkNémethSenecSenec
6LaraLovasováDunajská StredaDunajská Streda
7IzabelaBlazovskaBratislavaKarpatske Horske
8ViktoriaVodanskáBratislavaBike team Karpaty
9EmaKirschbaumRovinkaRovinka
10AlexanderRacikPiestanyHygoLandPro
11FilipMackoBratislavaBratislava - Dúbravka

Detské Preteky - kategória C: 6-7 rokov

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1FilipMišinskýBratislavaBratislava
2TomášMihálikBratislavaBratislava
3WilliamKolárBratislavaBratislava
4FilipNemecBratislavaBratislava
5MatejRadovichBratislavaJarovce