Štartové listiny

Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
 

Športservis Bratislavský MTB Maratón

Dlhý okruh 50 km > Juniori 15 - 18 rokov (2003 – 2000)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MatúšMiškovičŠaľaBežci Šaľa
2TomášPánikŽitavanyŠk Topoľčianky

Dlhý okruh 50 km > Muži 19-29 rokov (1999 - 1989)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MartinBorsigBratislavaBratislava
2AdriánKunikBratislavaBratislava
3jozefSandtnerŠenkviceŠenkvice
4MichalUváčekSvätý JurCajglovo
5DavidBorikŠaľaSUNCYCLE.sk Racing Team
6MatúšBřezovskýKaniankaBrose Cycling team
7MatejGubišVeľké LeváreLovec team
8MartinStopkaBratislavaŠtipce Klepce
9MichalFucekZilinaZilina
10MárioMitasBratislavaBratislava
11VladimírHojdikPovažská BystricaPROefekt team
12AndrejFuksaBratislavaCK Senec
13MarianŠimonFiľakovoFtc CC Filakovo
14MarekMatúškaBratislavaFTC CC Fiľakovo
15PeterStillhammerBorovceBorovce
16MatejOravecNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
17RastislavRovnýBorinkaBorinka
18JakubDemovicDolne Dubove, c. d. 238Dolne Dubove, c. d. 238
19LukášMacekSenicaSenica
20MartinMiškovičŠaľaBežci Šaľa
21MatejKrištínBratislavaBike Team Juhasky
22MarosLigacNitraNitra

Dlhý okruh 50 km > Muži 30-39 rokov (1988 – 1979)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JakubHnilicaTrencinTrencin
2DušanKridlaBratislavaWings
3RobertBarokSvätý JurCajglovo
4MarekVrabecMartinMartin
5JurajJanecekTrakovicewww.usmevacaj.sk
6TomášBundilStupavaHAJPLA
7MartinAndrýsekBělkovice-LašťanyOlomouc
8TomášGaálBratislavamtbiker.sk
9AndrejHartiníkBratislavaBratislava
10VladimírKohútBratislavaPENX
11JánMrázChorvátsky GrobChorvátsky Grob
12TomášMacharaBratislavaBratislava
13TomášVančoPiešťanyPiešťany
14MarekBadlikBratislavaBratislava
15ŠtefanBeňoBratislavaBratislava
16MartinHuttnerBernolakovoSwiss Re
17RobertHuttnerBratislavaBratislava
18MartinBelkoDolná LehotaSportservis
19ErikZemanovičTrencinbikeacademy.sk
20AndrejPápayTrenčínTrenčín
21TonoSuskoSenecCykloklub Senec
22MarekMolnárBratislava - Dúbravkabikepoint.sk
23BorisObušekTrenčínTrenčín
24MatejHromádkaBratislavaBratislava
25PavolPtasinskyBratislavaWest End Bratislava
26PeterŽiakDubnica nad VáhomAMATE Team
27MarekLegátVojkovceDivina Racing Team
28LukasKochanNitraParada Fly Nitra
29MarekCibuľaŠiatorská BukovinkaFTC CC Fiľakovo
30TomášTomášekBratislavaBratislava bikepoint.sk
31MiroslavHanzelyTrenčinTrenčin
32PavolBadinkaBratislavaBratislava
33MarcelSenkoBratislavaKarpatské horské
34BranislavGajarskyDolny KubinIBM
35ZdenoKasákSenicaSenica
36MilanĎuricaBratislavaBratislava
37Branislav KuzmaPiešťanyBradlo Bike Brezová
38MiroslavKocianBratislavaIBM
39TomášMedoSvätý JurCK Svätý Jur
40Dalibor Globan Bratislava - Karlova VesBratislava
41AndrejDojčanBratislavaBratislava
42MarioBuzalkaVelky BielVelky Biel
43tomášádámBratislavaFTC CC Filakovo
44ErikGondaBratislavaBratislava
45MichalBačkovskýBratislavaBike team Karpaty
46MartinKružlíkBratislavaLajdáci
47MichalDubovecBratislavaInShape
48TomasPetrikBratislavaIBM
49MichalGumenickýBratislavaBratislava
50PeterStrenkBratislavaŠportservis Bratislava
51MichalGrofčíkBratislavaKPHC Turčianske Teplice
52JakubKedrovicBratislavaSK Vodotiky
53MariánHoršulákBratislavaCykloklub Senec
54MartinNeštickyTrnavaTrnava

Dlhý okruh 50 km > Muži 40-49 rokov (1978 – 1969)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MilanDithalmBratislavaPrintshop
2RobertJurkovicBratislavaBratislava
3PeterStipulaBratislavaBratislava
4MarkusWeissOrth an der DonauLC Cafe Haferl
5MartinMatalaBratislavaKarosa
6AndrejDobrovodskýKostolišteCyklistická tour
7VladimírKramárikRakoľubyHELLA Kočovce
8LubošČemaBratislavaBratislava
9MartinNemčekBratislavaBratislava
10RomanKuliš-SalingerBratislavaBratislava
11PavolKönözsiBratislavaFFGCO
12PeterBertaMariankaMarianka
13LechKaweckiBratislavaBiele Ruzove Cervene
14OliverLazoSlovenský GrobSlovenský Grob
15RobertoNavarreteBratislavaIBM
16JozefČekeľPezinokCK Svätý Jur
17JurajĎurčekJacovceMTB Team Jacovce
18MiroslavMiškovičŠaľaBežci Šaľa
19MarekMatuškaJacovceMTB Team Jacovce
20StanoAmbrusStupavaStupava
21JozefTuróciBratislavaBratislava
22AndrejStruhárBratislavaBratislava
23MilanKulíšekMyjavaMyjava
24PeterŠpalekBratislavaBratislava
25MilanPozemkaBratislavaBratislava
26MartinMaťašejeBratislavaBratislava

Dlhý okruh 50 km > Muži 50-59 rokov (1968 – 1959)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1BorisÉDERBratislavaBratislava
2MichalBaťkaBratislavaBratislava
3PavolFuksaBratislavaBratislava
4MilanStrakaTrenčínTrenčín
5JozefWagenhofferBratislavaBratislava
6MarinDžongovBratislavaGatorade Team Bratislava
7JozefTahotnýBratislavaP+K Racing Team
8JozefPartinekNitraParada Fly

Dlhý okruh 50 km > Muži 60 a viac rokov (do 1958)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1AlexejŠevčíkTrenčínKubra
2ImrichTáncošBratislavaBAJKULA RIEDERS BRATISLAVA
3PeterRichterTopoľčiankyChateau Topoľčianky
4IvanStanoBratislavaBratislava

Dlhý okruh 50 km > Ženy G 19-39 rokov (1999 – 1979)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LuciaŽiak RoháčováMedzilaborceAMATE Team
2DianaCetlováSvitCK Energia Svit
3JaroslavaKedrovicovaBratislavaSK Vodotiky

Dlhý okruh 50 km > Ženy H 40 a viac rokov (do 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1AdrianaŠmulíkováPov.BystricaSpektrumSZ
2LenkaJoklováPezinokCK Sv.jur

Krátky okruh 20 km > Juniori 15-18 rokov (2003 – 2000)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PeterNagyBratislavaBratislava
2RichardHerdaMartin nad ŽitavouHERI
3MichalZúbrikChorvátsky Grob Športový klub medvedica

Krátky okruh 20 km > Muži 19-29 rokov (1999 - 1989)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Marek Pagáč BratislavaBratislava
2JúliusNovákBratislavaBratislava
3TomášTichýModraModra
4SELMANYILDIZBratislavaIBM
5MartinĎurčoBratislavaBratislava
6MilanKoubaBratislavaSCHÜTZ night riders
7PavolDugovičBratislavaSCHÜTZ Night Riders
8AndrejSekoHatnéHatné
9Tomáš BolyošFilakovoFilakovo
10TomášSchneiderBratislavaBratislava
11KristiánValentíkBratislavaBratislava

Krátky okruh 20 km > Muži 30-39 rokov (1988 – 1979)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MarekGardianBratislavaBratislava
2PeterOpavskýBratislavaBratislava
3MichalGrajciarTepličkyKinčo
4FrantišekRozmanTrnavaTrnava
5JakubBohúnPezinokPezinok
6JozefVargaLimbachLimbach
7MartinŠišovskýTrenčínbikeacademy.sk
8AndrejBozikBlesovceBlesovce
9JanAllinaBrezova pod BradlomYarekBike Brezova
10MichalRechtorovičBratislavaCABANOS
11PeterBlahutaMojšMojš
12YevhenIstratovGabchikovoGabchikovo
13DusanAntosBratislavaBratislava
14AdamPetrovičBratislavaBratislava
15MatejMajerníkPezinokIBM
16RomanMihálikBratislavaBay(K)er
17MichalMikulasikNitraNitra
18MichalKatušaBratislavaKaktus Bike Team Bratislava
19MartinKochanJastrabie nad TopľouJastrabie nad Topľou
20HenrichHajdinBratislavaBratislava
21MatejAdamčoBratislavaIBM
22TomášDvorákBratislavaBratislava
23DušanBernaťákBratislavaLLENTAB
24MarianŠimkoBratislavaBratislava
25PeterKerekacBratislavaBratislava
26MarekCvikTrnavaX3M Team
27TomášFeherpatakyBratislavaBratislava
28VolodymyrPrykhodkoBratislavaZig-Zag
29MarekBabálBorský MikulášBorský Mikuláš

Krátky okruh 20 km > Muži 40-49 rokov (1978 – 1969)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Juraj OrságBosanyBosany
2PavolHajdukDolný KubínDolný Kubín
3MichalHorňákStará TuráStará Turá
4IvanStankoRovinkaRovinka
5AntonBalajkaTopolcanyTopolcany
6MartinZibrínKrakovanyKonzultanti Bamaz
7MarianKlcoBratislavaVK Slnava Piestany
8OndrejKošeckýSenecCykloklub Senec
9MartinGarančovskýBratislavaRegioFit
10AndrejArvayBratislavaBratislava
11RomanHanusBratislavaBratislava Rača
12RichardHerdaMartin nad ŽitavouHERI
13RomanFajkusBratislavaBajkula Reiders Bratislava
14Ľubomír Borko Prievidza Prievidza
15JuliusRadosBratislavaBike team Karpaty
16ZdenkoBosanskyBratislavaBike team Karpaty
17PeterMikolasBratislavaLamac
18VladislavGermanPovažská BystricaSolik SK

Krátky okruh 20 km > Muži 50-59 rokov (1968 – 1959)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MilanSchurgerBratislavaŠportový klub Devínska Kobyla
2PetrTarabaDolní KouniceDolní Kounice
3PeterBrenčičBratislavaMBM
4DušanPanákBratislavaZSE cycling team
5ViliamSlovákBratislavaPossonyi Strizless
6PeterBartákBratislavaBratislava
7JaroslavBuchtikTrencianske TepliceŠportservis team Bratislava

Krátky okruh 20 km > Muži 60 a viac rokov (do 1958)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1DušanPulmanSliačOmegaT cycling
2MariánSokolPrievidzaNaturela
3RudolfHelešChorvátsky GrobChorvátsky Grob
4AloisGlückErdpressErdpress
5PeterGališinNirtraMTBIKER

Krátky okruh 20 km > Ženy G 19-39 rokov (1999 – 1979)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MichaelaChrenkováPodhoranyPodhorany
2MarcelaKašjakováCabaj-ČaporCabaj-Čapor
3Zuzana Kamenčíková HlohovecRelaxy club
4Martina GrančičováBratislavaBratislava

Krátky okruh 20 km > Ženy H 40 a viac rokov (do 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LubomiraBosanskaBratislavaBike team Karpaty
2Eva KrálováBratislavaŠK VAZKA Bratislava
3Jana NikovaTrencinŠportservis team Bratislava

Krátky okruh 20 km > Elektrobike kategória PEDELEC Ženy

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1HelenaHrivnákováBratislavaebajk racing

Krátky okruh 20 km > Elektrobike kategória PEDELEC Muži

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JurajRichvalskýBanská BystricaBanská Bystrica
2VladimírGašparíkStupavaebajk racing
3MariánScherkBratislava ebajk racing
4MarekJurčíkDunajská lužnáKaktus Bike

Detské preteky

Panda - dievčatá (2011-2010)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LuciaBúzekováDunajská LužnáMedvedica
2LauraBúzekováDunajská LužnáMedvedica
3AdelaLabancovaBratislavaBratislava
4SofiaPoláčkováBratislavaMedvedica
5NelaHlucháňováBratislavaBratislava
6NatasaMladekovaBratislavaMedvedica

Panda - chlapci (2011-2010)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1WilldoKollárBratislavaBratislava - Vrakuňa
2GregorKováčBratislavaBratislava
3JakubGondaBratislavaBratislava
4ŠimonGondaBratislavaBratislava
5LeonardPastorBratislavaBratislava
6LeonStatonBratislavaBratislava
7GoranLachBratislavaNO
8PatrikIlonBratislavaBratislava
9SamuelŠkodaBratislavaBratislava
10MatejRadovichBratislavaTJ Jarovce a súkromný :)

Koala - chlapci (2013-2012)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1FedorKováčBratislavaBratislava
2AdamČerňanskýBratislavaMedvedica
3ŠimonPrušaBratislava - PetržalkaMedvedica
4AdamLabancBratislavaBratislava
5JakubQuittnerBratislavaMedvedica
6FilipHlavatýBratislavaMedvedica
7JozefKuglerBratislavaMedvedica
8JakubFratričBratislavaBratislava
9LukášStupkaBratislavaBratislava
10HenryStatonBratislavaBratislava
11LucasZiacikBratislavaIron team
12ŠimonBernátBratislavaHasiči
13RastislavFlorisBratislavaBratislava
14MilanMajernikBratislavaN/A
15RenéŠimoBratislavaBudmerice
16ViliamTóthBratislavatothbrothers
17MatejPriesolBratislavaTJ Dynamo DK
18Maroš Kamencik HlohovecRelaxy club

Koala - dievčatá (2013-2012)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1SarahBadlikováBratislavaBratislava
2Klára PoláčkováBratislavaMedvedica
3DominikaŠkúciováBratislavaOsa Sport Team
4JasminkaLachováBratislavaNO
5HanaMištíkováBratislavaMedvedica
6DorotaTriebusnikovaBratislavaMedvedica
7PetraBrimusovaHrnciarovce nad ParnouHrnciarovce nad Parnou
8LilienDLUGOLINSKÁBratislavaMEDVEDICA

Mackovia (2014 a mladší)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PeterGašparíkBratislavaMedvedica
2KristofTriebusnikBratislavaMEDVEDiCA
3DominikHlavatýBratislavaMedvedica
4RadoslavGuňovskýBratislavaBratislava
5MaximKrnáčBratislavaMedvedica

Mackovia - dievčatá (2014 a mladšie)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LindaBúzekováDunajská LužnáMedvedica
2NelaČerňanskáBratislavaMedvedica
3PaulínaPriesolováBratislavaTJ Dynamo DK

Odrážačky (do 5 rokov)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1HanaBernátováBratislavaHasiči
2DominikaPriesolováBratislavaTJ Dynamo DK

Odrážači (do 5 rokov)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LukasBundaBratislavaBa
2PavolGašparíkBratislavaBratislava
3Christian Nurnberger Bratislava Bratislava